Oprawy
Ramka natynkowa do panel Algine 595x595 biała
- Pasuje do:
- ALGINE SLIM
- BACKLIGHT SLIM
- Wymagania środowiskowe:
Zakres temperatur pracy -20/+40 °C
- Wymiary:
600 x 600 x 43 mm
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
31,79 zł / szt
39,10 zł brutto
Ramka do montażu natynkowego opraw ALGINE SLIM / BACKLIGHT SLIM LOSLEWOK35055NW oraz LOSLEWOK35057NW 600 x 600 x 43 mm Biała składana
| Waga | 412 kg |
|---|---|
| Wymiary | 45 x 610 x 40 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | SPECTRUM LED |
|---|---|
| Pasuje do |
|
| Wymagania środowiskowe | Zakres temperatur pracy -20/+40 °C |
| Wymiary | 600 x 600 x 43 mm |
| Pozostałe parametry | Sposób montażu: Natynkowy |
| Materiał | Aluminium |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |