Oprawy
Ramka natynkowa do panel Algine 595x595 biała
- Pasuje do:
- ALGINE SLIM
- BACKLIGHT SLIM
- Wymagania środowiskowe:
Zakres temperatur pracy -20/+40 °C
- Wymiary:
600 x 600 x 43 mm
- Full specification
Status: Out of stock
31.79 zł / szt
39.10 zł gross
Ramka do montażu natynkowego opraw ALGINE SLIM / BACKLIGHT SLIM LOSLEWOK35055NW oraz LOSLEWOK35057NW 600 x 600 x 43 mm Biała składana
| Weight | 412 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 x 610 x 40 cm |
Technical Specifications
| Brand | SPECTRUM LED |
|---|---|
| Pasuje do |
|
| Wymagania środowiskowe | Zakres temperatur pracy -20/+40 °C |
| Wymiary | 600 x 600 x 43 mm |
| Pozostałe parametry | Sposób montażu: Natynkowy |
| Materiał | Aluminium |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |