plastyczne
Plastelina Tubi Smart - Alien 50g
- Bezpieczeństwo:
- Do używania pod nadzorem osoby dorosłej.
- Nie nadaje się do spożycia.
- W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: wypłukać usta. NIE wywoływać wymiotów.
- Unikać kontaktu z oczami.
- W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płuka
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
TU3852
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 15 w magazynie
17,90 zł / szt
22,02 zł brutto
Plastelina Tubi Smart - Alien 50g
Poznaj masę plastyczną w wyjątkowym, fioletowym kolorze, do której możesz dodać żółte kuleczki dla jeszcze większej frajdy. To niezwykła masa, która rozciąga się, pęka i podskakuje, dając mnóstwo radości przy każdym dotyku! Możesz ją ugniatać, formować i testować coraz to nowe pomysły na zabawę ogranicza Cię tylko wyobraźnia. Po skończonej zabawie wystarczy schować masę do zamkniętego słoiczka, aby długo cieszyć się jej niezwykłymi właściwościami.
WYPRODUKOWANO W POLSCE.
| Waga | 90 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5 x 100 x 180 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | TUBAN |
|---|---|
| Bezpieczeństwo |
|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | TU3852 |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Obszar | Plastyczne |
| Rodzaj | Masy plastyczne |
| Liczba kolorów | 1 |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 9,5 x 16,5 x 3,5 cm |
| Akcesoria w zestawie | Plastelina Tubi Smart 50g |
| Wymagania wiekowe | 6 |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |