radioodtwarzacze
Radio sieciowe internetowe RI2
- Komunikacja bezprzewodowa: WiFi
- Odtwarzane formaty audio: MP3
- Złącza: 3,5 mm minijack
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 17 w magazynie
237,63 zł / szt
292,28 zł brutto
Radio sieciowe internetowe RI2
Odkryj nowy wymiar słuchania muzyki i audycji radiowych. Radio internetowe BLOW łączy w sobie nowoczesne technologie, klasyczne radio oraz wygodę obsługi. Jedno urządzenie nieograniczone możliwości dźwięku, informacji i relaksu.
Specyfikacja techniczna
| Producent | BLOW |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Odtwarzane formaty audio | MP3 |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Stacja dokująca | Nie |
| Odtwarzanie z USB | Tak |
| System | Radio |
| Pasma | FM (UKF) |
| Odtwarzacz CD | Nie |
| Wymiary | 28 x 11 x 10,5 cm |
| Waga | 0.78 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Odczytywane formaty płyt CD | Brak |
| Odczytywane formaty płyt DVD | Brak |
| Tuner FM | Tak |
| Liczba kanałów audio | Mono |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 1090 kg |
|---|---|
| Wymiary | 130 x 350 x 150 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |