radioodtwarzacze
Radio BAŻANT USB jasny BUK
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Odtwarzanie z USB: Nie
- Odtwarzane formaty audio: MP3
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 5 w magazynie
87,67 zł / szt
107,83 zł brutto
Radio BAŻANT USB jasny BUK
RADIO
Odbiornik do odbioru stacji radiowych nadawanych na zakresie FM (UKF) Polskie Radio i stacje komercyjne.
WYGODA
Prosta obsługa.
Czytelna skala
- Wskaźnik częstotliwości dla zakresów FM (Ultrakrótkie).
- Skala podświetlana na bursztynowo.
Odtwarzacz MP3
- Na górze radia znajduje się gniazdo USB oraz złącze kart pamięci SD lub SDHC z odtwarzaniem plików mp3 i przyciskami sterowania.
- Odtwarzacz posiada funkcję wyboru plików w przód, w tył oraz przyciski powtarzania odtwarzani pliku lub całości i wstrzymania odtwarzania.
- Tryb odtwarzania sygnalizowany jest diodą led.
- Odtwarzacz obsługuje pamięci USB i karty pamięci SD lub SDHC o pojemności do 32 GB.
Gniazdo wejścia AUX
- W radiu można słuchać dźwięku z zewnętrznego urządzenia np. telefonu komórkowego, tabletu...
- Współpracuje z wtykiem jack 3,5mm (mały jack).
Zasilanie z sieci 230V
Radio sprawdzi się w kuchni, sypialni, pokoju, łazience, w pracy, w garażu...
Dynamiczny dźwięk
5W mocy z głośnika o podwyższonej dynamice i tunelu bass reflex.
Antena teleskopowa do odbioru na zakresie FM (UKF) obrotowa
Łatwiejszy odbiór stacji radiowych o słabym zasięgu. Rozciągnij i obróć antenę.
| Waga | 1664 kg |
|---|---|
| Wymiary | 260 x 180 x 150 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Eltra |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Odtwarzanie z USB | Nie |
| Odtwarzane formaty audio | MP3 |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 5 |
| Stacja dokująca | Nie |
| System | Radio |
| Pasma | FM (UKF) |
| Odtwarzacz CD | Nie |
| Złącza | AUX |
| Wymiary | 230 x 160 x 130 mm |
| Waga | 1.6 |
| Funkcje specjalne | Odtwarzacz mp3: USB MP3, SD MP3 |
| Odczytywane formaty płyt CD | Brak |
| Odczytywane formaty płyt DVD | Brak |
| Tuner FM | Tak |
| Liczba kanałów audio | Mono |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Inne |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |