głośniki
Głośnik 2.0 USB Led Rainbow Boogie
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Max. moc głośników (sumaryczna): 5
- Złącza: 3,5 mm minijack
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
22,89 zł / szt
28,15 zł brutto
Wysokiej jakości stereofoniczne głośniki USB z podświetleniem LED RAINBOW. Do notebooków i komputerów stacjonarnych. Gwarantują czyste i naturalne brzmienie dźwięku. Współpracują ze wszystkimi komputerami posiadającymi wyjście głośnikowe i wyjście USB. Posiadają wbudowaną regulację głośności. Wysokiej jakości materiały użyte do produkcji zabezpieczają przed elektryzowaniem się i przed generowaniem zakłóceń elektromagnetycznych.
- Moc skuteczna: 5W (2x2.5W)
- Impedancja: 3 Ohm
- Zakres częstotliwości: 160Hz-20kHz
- Zasilanie: 5V (USB)
- Wymagają złącz: USB oraz gniazda Mini-Jack 3.5mm
- Długość kabla: 1.2m
- Waga: 450g
| Waga | 524 kg |
|---|---|
| Wymiary | 100 x 155 x 140 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Esperanza |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 5 |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Stacja dokująca | Nie |
| Rodzaj | Komputerowe |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 160 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 |
| Wymiary | Wymiary: 78 x 82 x 120 [mm] |
| System | 2.0 |
| Przeznaczenie | Filmy |
| Oznaczenia | |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |