Zestaw modeli Air Defender 1/144
- Bezpieczeństwo:
Prosimy zachować opakowanie w celach informacyjnych.
- Liczba elementów: 223
- Płeć: Chłopcy
- Pełna specyfikacja
Air Defender Set (Airbus A400M & Tornado)
A400M i Tornado - W czerwcu 2023 r. 25 państw członkowskich NATO zgromadziło się nad Europą na największych ćwiczeniach operacji powietrznych od czasu istnienia NATO, zainicjowanych przez Bundeswehrę. W tym historycznym manewrze wzięło udział ponad 10 000 żołnierzy i 250 samolotów, w tym 23 różnych typów. Zestaw modelarski Air Defender składa hołd samolotom A400M i Tornado, które odegrały kluczową rolę w tym ćwiczeniu, i zaprasza modelarzy do stania się częścią tej fascynującej historii.
Plastikowy model do sklejania REVELL 03789 nie zawiera farb.
| Waga | 676 kg |
|---|---|
| Wymiary | 70 x 540 x 210 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Revell |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Prosimy zachować opakowanie w celach informacyjnych. |
| Liczba elementów | 223 |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 03789 |
| Rodzaj | Samoloty |
| Skala | 1:144 |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 43.7 x 24.8 x 11.2 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pozostałe informacje | Plastikowy model do sklejania. Nie zawiera kleju, pędzęlka ani farbek. Instrukcja wewnątrz opakowania. |
| Wymagania wiekowe | 12 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |