radioodtwarzacze
Radio AM/FM SRD 2100W
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Odtwarzanie z USB: Nie
- Max. moc głośników (sumaryczna): 1
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
79,71 zł / szt
98,04 zł brutto
| Waga | 821 kg |
|---|---|
| Wymiary | 100 x 220 x 140 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Sencor |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Odtwarzanie z USB | Nie |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 1 |
| Stacja dokująca | Nie |
| Pasma | AM |
| System | Radio |
| Odtwarzacz CD | Nie |
| Złącza | AUX |
| Wymiary | 208 x 164 x 63 mm |
| Waga | 630 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie | Zasilacz |
| Tuner FM | Tak |
| Liczba kanałów audio | Mono |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |