radioodtwarzacze
Radio AM/FM SRD 2100W
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Odtwarzanie z USB: Nie
- Max. moc głośników (sumaryczna): 1
- Full specification
Status: Out of stock
79.71 zł / szt
98.04 zł gross
Technical Specifications
| Brand | Sencor |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Odtwarzanie z USB | Nie |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 1 |
| Stacja dokująca | Nie |
| Pasma | AM |
| System | Radio |
| Odtwarzacz CD | Nie |
| Złącza | AUX |
| Wymiary | 208 x 164 x 63 mm |
| Waga | 630 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie | Zasilacz |
| Tuner FM | Tak |
| Liczba kanałów audio | Mono |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Weight | 821 kg |
|---|---|
| Dimensions | 100 x 220 x 140 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |