puzzle
Puzzle 3D Wieża Eiffla (wersja nocna)
- Liczba elementów: 51
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
306-L534H
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 17 w magazynie
54,00 zł / szt
66,42 zł brutto
Puzzle 3D Wieża Eiffla (wersja nocna)
Układanie puzzli Cubic Fun to pasjonująca zabawa dla dzieci oraz kolekcjonerów architektury z różnych stron świata. W opakowaniu zestawu Wieża Eiffla LED znajduje się 51 puzzli, wykonanych ze specjalnego materiału przypominającego piankę. Puzzle są ponumerowane, ponacinane i umieszczone na arkuszach. Wystarczy bez użycia siły wycisnąć element z arkusza i zmontować go zgodnie z dołączoną instrukcją, bez użycia kleju ani specjalnych narzędzi. Gotową budowlę stawia się na podstawce, w której znajdują się diody LED. Tak podświetlona budowla z puzzli 3D, przy zgaszonym świetle prezentuje się fenomenalnie.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Cubic Fun |
|---|---|
| Liczba elementów | 51 |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 306-L534H |
| Rodzaj | 3D i 4D |
| Wymiary obrazka | 23,2 x 25 x 37 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 33 x 6 x 22,7 cm |
| Wymagania wiekowe | 8 |
| Materiał | Karton |
| Oznaczenia |
| Waga | 560 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 225 x 330 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |