bobasy
Lalka Natalia - Słodki maluszek 33 cm
- Bezpieczeństwo:
Zaleca się zachowanie opakowań, etykiet oraz ulotek, na których umieszczone są ważne informacje. Opakowanie nie służy do zabawy. Należy zdjąć opakowanie przed oddaniem zabawki do rąk dziecka.
- Produkt na baterie: Tak
- Nr katalogowy:
122538
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
69,95 zł / szt
86,04 zł brutto
Lalka Natalia (bobas 33cm)
- Płacze jak prawdziwe dziecko.
- Żeby uruchomić efekty dźwiękowe, wystarczy nacisnąć na brzuszek.
- Do zestawu dołączono wyjątkowe akcesoria: pojemniki, butelkę, gryzaczek i przytulanka.
- Dodatki posiadają wytłoczenia, które urealniają produkt.
- Laleczka jest ubrana w uroczą piżamkę.
- Na jej głowie znajduje się opaska z kokardką.
- Dzieciątko będzie mówiło "mama", "tata", płakało i śmiało się.
- Wszystko zapakowano w pudełko z okienkiem.
| Waga | 693 kg |
|---|---|
| Wymiary | 160 x 240 x 350 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Artyk |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Zaleca się zachowanie opakowań, etykiet oraz ulotek, na których umieszczone są ważne informacje. Opakowanie nie służy do zabawy. Należy zdjąć opakowanie przed oddaniem zabawki do rąk dziecka. |
| Produkt na baterie | Tak |
| Nr katalogowy | 122538 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Marka | Natalia |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 36 x 9.5 x 26.5 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pozostałe informacje | Produkt może różnić się od ilustracji na opakowaniu. |
| Wysokość | 33 |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Zasilanie | Bateria AG13 |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |