routery GSM/3G/LTE
Bramka LTE TRB255 (Cat M1/NB), 2G, Ethernet
- Model:
TRB255
- Wymagania środowiskowe:
- Zakres temperatury pracy: -40 °C do 75 °C
- Zakres wilgotności: 10-90% bez kondensacji
- Sieć GSM: 1900 MHz
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
466,62 zł / szt
573,94 zł brutto
Brama TRB255
TRB255 jest w stanie łączyć nowoczesne i stare urządzenia przemysłowe w jedną całość za pośrednictwem połączeń RS232, RS485 i Ethernet.
Ten przemysłowy interfejs sieciowy LTE Cat M1 i NB-IoT jest wstecznie kompatybilny z EGPRS (2G). Nadal można go używać w sieci 2G, ale odłączenie go umożliwi łatwe przełączenie na łączność LPWAN. Obsługuje 4 konstelacje GNSS.
TRB255 oferuje szeroki zakres funkcji przemysłowych i sieciowych do wyboru: Modbus, sterowanie SMS, zapora ogniowa, OpenVPN i inne.
Ten produkt świetnie współpracuje z systemem zdalnego sterowania Teltonika Networks (RMS).
| Waga | 472 kg |
|---|---|
| Wymiary | 70 x 150 x 175 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | TELTONIKA |
|---|---|
| Model | TRB255 |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Sieć GSM | 1900 MHz |
| Sieć LTE | 1900 MHz |
| Antena | Zewnętrzna odłączana |
| Bezpieczeństwo |
|
| Standardy | 802.3u |
| Obsługa sieci Aero2 | Nie |
| Karta SIM | Mini |
| Liczba anten | 2-złącza na anteny |
| Porty we/wy | 1 x RS-485 |
| Wymiary | 83 x 25 x 74 mm |
| Waga | 165 |
| Pozostałe parametry |
|
| Oprogramowanie | RutOS |
| Zasilanie | 16 pin terminal, 9-30 VDC |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Czytnik kart pamięci | Brak |
| Transmisja danych | LTE |
| Typ | GSM 3G/4G |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Aluminiowy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |