puzzle
Puzzle 3D Notre Dame (Światło)
- Liczba elementów: 149
- Nr katalogowy:
L173H
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 6 w magazynie
88,90 zł / szt
109,35 zł brutto
Opakowanie zawiera puzzle 3D, które umożliwiają złożenie podświetlanego diodami LED modelu Katedra Notre Dame.
Pasjonująca zabawa dla dzieci oraz kolekcjonerów najsłynniejszych budowli świata. Do ich złożenia nie potrzeba żadnych narzędzi. Puzzle są ponumerowane i znajdują się w specjalnych arkuszach. Podświetlone puzzle prezentują się rewelacyjnie jako ozdoba.
| Waga | 806 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 224 x 328 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Cubic Fun |
|---|---|
| Liczba elementów | 149 |
| Nr katalogowy | L173H |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | 3D i 4D |
| Wymiary obrazka | 39.5 x 22 x 28 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 22.7 x 4.7 x 33 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |