zrób to sam
Zestaw super slime - Truskawka
- Bezpieczeństwo:
OSTRZEŻENIE:
Ryzyko zadławienia płynem lub brokatem możliwym do połknięcia.
Do używania pod nadzorem osoby dorosłej.
Nie nadaje się do spożycia.
W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: wypłukać usta. NIE wywoływać wymiotów.
Unikać kontaktu z oczami - Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
TU3139
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 18 w magazynie
16,82 zł / szt
20,69 zł brutto
Zestaw super slime - Truskawka
Zestaw do tworzenia czerwonego slime'a o zapachu truskawki.
Po dodaniu brokatu możesz sprawić, że dodatkowo będzie się pięknie mienił!
| Waga | 283 kg |
|---|---|
| Wymiary | 70 x 70 x 150 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | TUBAN |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | OSTRZEŻENIE: |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | TU3139 |
| Obszar | Pozostałe |
| Rodzaj | Masy plastyczne |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 7 x 15 x 7 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Czerwony |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |