puzzle
Puzzle 3D Notre Dame (Światło)
- Liczba elementów: 149
- Nr katalogowy:
L173H
- Płeć: Dziewczynki
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 6 in stock
69.00 zł / szt
84.87 zł gross
Opakowanie zawiera puzzle 3D, które umożliwiają złożenie podświetlanego diodami LED modelu Katedra Notre Dame.
Pasjonująca zabawa dla dzieci oraz kolekcjonerów najsłynniejszych budowli świata. Do ich złożenia nie potrzeba żadnych narzędzi. Puzzle są ponumerowane i znajdują się w specjalnych arkuszach. Podświetlone puzzle prezentują się rewelacyjnie jako ozdoba.
Technical Specifications
| Brand | Cubic Fun |
|---|---|
| Liczba elementów | 149 |
| Nr katalogowy | L173H |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | 3D i 4D |
| Wymiary obrazka | 39.5 x 22 x 28 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 22.7 x 4.7 x 33 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Oznaczenia |
| Weight | 806 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 x 224 x 328 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |