Puzzle 3D National Geographic - Welociraptor
- Liczba elementów: 63
- Nr katalogowy:
306-DS1053
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Puzzle 3D National Geographic - Welociraptor
Zestaw puzzli 3D z dinozaurami. Do zbudowania model Welociraptora składający się z 63 elementów. Te trójwymiarowe puzzle z dinozaurami są wykonane z wstępnie wyciętego papieru i płyty piankowej, która jest bezpieczniejsza niż metal i drewno, bardziej realistyczna i lżejsza niż plastik. Ilustrowany podręcznik pozwala młodym konstruktorom budować modele samodzielnie.
Do zestawu dołączony jest stojak i tabliczka znamionowa, aby móc postawić model dinozaura tak, jak jest on pokazany w muzeum i stworzyć własną unikalną wystawę. Zestaw idealny dla wszystkich miłośników dinozaurów.
Velociraptor po złożeniu ma 39 x 16,5 x 18 cm.
Zacznij swoją jurajską przygodę i zbuduj całą kolekcję dinozaurów!
Specyfikacja techniczna
| Producent | Cubic Fun |
|---|---|
| Liczba elementów | 63 |
| Nr katalogowy | 306-DS1053 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | 3D i 4D |
| Wymiary obrazka | 39 x 16,5 x 18 cm |
| Marka | National Geographic |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 21,8 x 4,5 x 30 cm |
| Wymagania wiekowe | 8 |
| Oznaczenia |
| Waga | 409 kg |
|---|---|
| Wymiary | 45 x 295 x 220 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |