głośniki
Głośnik bluetooth SIRIUS 2 MINI czarny moc 16W, LED, TWS
- Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
- Max. moc głośników (sumaryczna): 16
- Złącza: 3,5 mm minijack
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
117,87 zł / szt
144,98 zł brutto
SIRIUS 2 MINI
- Wodoodporny głośnik bluetooth z klasą wodoszczelności IPX7
- Osłona głośnika z tkaniny premium
- Funkcja TWS (True Wireless Stereo)
- Oświetlenie LED głośników
- Funkcja zestawu głośnomówiącego
Specyfikacja techniczna
| Producent | Sencor |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 16 |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 7 |
| Rodzaj | Mobilne |
| Stacja dokująca | Nie |
| Czas ładowania | 3.5 |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 60 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 |
| Wymiary | 113 x 94 x 95 mm |
| Waga | 420 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| System | Mono |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Zasilanie | Akumulator |
| Oznaczenia | |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Kolor | czarny |
| Waga | 525 kg |
|---|---|
| Wymiary | 100 x 100 x 140 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |