obudowy
Obudowa FRAME 4000D RS Black Mid Tower ATX
- Liczba miejsc montażowych: 6
- Maksymalna ilość wentylatorów: 12
- Panel boczny: Szkło hartowane
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 23 w magazynie
314,45 zł / szt
386,77 zł brutto
Modułowa obudowa komputera mid tower FRAME 4000D RS
CORSAIR FRAME 4000D RS to w pełni modułowa i przestronna obudowa komputera mid-tower z systemem mocowania wentylatorów InfiniRail, kompatybilna z płytami głównymi z odwróconymi złączami.
- W pełni modułowa konstrukcja jeszcze bardziej ułatwiająca personalizację
- System montażu wentylatorów InfiniRail ułatwiający konstrukcję
- W komplecie trzy wydajne wentylatory RS120
- Podwójny uchwyt radiatora 360 mm
- Ramię zapobiegające zwisaniu karty graficznej
- Działa z płytami głównymi z odwróconymi złączami
Specyfikacja techniczna
| Producent | Corsair |
|---|---|
| Liczba miejsc montażowych | 6 |
| Maksymalna ilość wentylatorów | 12 |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 4 |
| Podświetlenie obudowy | Nie |
| Liczba zainstalowanych wentylatorów | 3 |
| Maksymalna długość karty graficznej | 430 |
| Maksymalna wysokość chłodzenia CPU | 170 |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 240 mm (przód) |
| Maksymalna długość zasilacza | 220 |
| Złącza na przednim panelu | 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C |
| Opcjonalne wentylatory | 2 x 120 mm (dół) |
| Wymiary | 486 x 490 x 239 mm |
| Waga | 10.38 |
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 2 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Format | E-ATX |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 10000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 320 x 563 x 570 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |