puzzle
Puzzle 3D National Geographic Globus
- Liczba elementów: 21
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
306-DS1082
- Full specification
Status: Out of stock
45.50 zł / szt
55.96 zł gross
Puzzle 3D National Geographic Globus
Nowa seria na licencji National Geographic, wyjaśniająca młodym naukowcom działanie różnych przyrządów. Poza instrukcją wyjaśniającą obrazkowo jak wykonać konstrukcję, dzieci poznają też wiele ciekawostek dotyczących świata. Zestaw składa się z 21 elementów, które pozwalają złożyć globus o wielkości 20.5 x 20.5 x 24.2 cm.
Technical Specifications
| Brand | Cubic Fun |
|---|---|
| Liczba elementów | 21 |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 306-DS1082 |
| Rodzaj | 3D i 4D |
| Wymiary obrazka | 20,5 x 20,5 x 24,2 cm |
| Marka | National Geographic |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 29,8 x 6 x 21,8 cm |
| Wymagania wiekowe | 8 |
| Materiał | Papier / Makulatura |
| Oznaczenia |
| Weight | 637 kg |
|---|---|
| Dimensions | 58 x 220 x 300 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |