puzzle
Puzzle 3D Kula 72 elementy Hello Kitty
- Liczba elementów: 72
- Nr katalogowy:
11630
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 11 w magazynie
19,90 zł / szt
24,48 zł brutto
Puzzle 3D Kula 72 elementy Hello Kitty
Niepowtarzalna, trójwymiarowa zabawa puzzlami - to puzzle 3D marki Ravensburger! Solidne plastikowe elementy pasują do siebie idealnie. Zbuduj kulę z 72 zakrzywionych elementów, bez użycia kleju!
Puzzle Ravensburger charakteryzują się wysoką jakością. Przez ponad 100 lat cieszą dzieci i dorosłych na całym świecie. Idealne kształty i obrazy dla każdego wieku. Puzzle Ravensburger uczą dzieci cennych umiejętności, wykorzystując funkcję nauki poprzez zabawę.
| Waga | 245 kg |
|---|---|
| Wymiary | 50 x 190 x 190 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Ravensburger Polska |
|---|---|
| Liczba elementów | 72 |
| Nr katalogowy | 11630 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | 3D i 4D |
| Wymiary obrazka | Średnica: 12,9 cm |
| Marka | Hello Kitty |
| Wymagania wiekowe | 6 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |