Kamera Cruiser Triple
- Komunikacja bezprzewodowa: WiFi
- Złącza: RJ-45
- Standardy: 802.11b
- Pełna specyfikacja
Cruiser Triple
Zewnętrzna kamera P&T z potrójnym obiektywem 11MP
Cruiser Triple 11MP posiada trzy obiektywy (dwa stałoogniskowe 3MP oraz jeden obrotowy 5MP). Dwa obiektywy stałe zapewniają szerokie pole widzenia, a obiektyw PT umożliwia śledzenie celu i dostarcza więcej szczegółów. Obiektyw PT obsługuje zmotoryzowaną regulację kąta w zakresie 0-355° (obrót) i 0-90° (pochylenie). Cruiser Triple zapewnia pełne pokrycie każdego zakątka Twojego domu. Kamera obsługuje zarówno czerwono-niebieskie światło ostrzegawcze, jak i reflektor aktywowany ruchem, co stanowi silniejszy środek odstraszający. Dzięki wbudowanemu reflektorowi i syrenie alarmowej, Cruiser Triple obsługuje dwa sloty na karty SD oraz tryb AOR, który pozwala zaoszczędzić dużo miejsca na dane. Wspiera autorską platformę algorytmiczną IMOU: AIgo Play, na której algorytmy są stale aktualizowane, a wiele z nich można pobrać, aby dopasować działanie kamery do różnych scenariuszy użytkowania.
| Waga | 1094 kg |
|---|---|
| Wymiary | 180 x 220 x 200 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | IMOU |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Złącza | RJ-45 |
| Standardy | 802.11b |
| Liczba klatek na sekundę | 15 |
| Transmisja dwukierunkowa | Tak |
| Obsługa systemów mobilnych | Android |
| Kompresja wideo | H.265 |
| Typ kamery | PTZ |
| Zasięg trybu nocnego | 30 |
| Wymiary | 161.19 x 126.18 x 202.2 mm |
| Waga | 650.4 |
| Certyfikaty | CE |
| Matryca |
|
| Obiektyw | Obiektyw stałoogniskowy:
Obiektyw z funkcją obrotu i pochyle |
| Zasilanie |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Funkcje specjalne |
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja | Imou App: iOS, Android |
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Mikrofon | Tak |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | SDHC |
| Rozdzielczość | 2304 x 1296 |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |