puzzle
Puzzle 3D Kula 72 elementy Hello Kitty
- Liczba elementów: 72
- Nr katalogowy:
11630
- Płeć: Dziewczynki
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 11 in stock
19.90 zł / szt
24.48 zł gross
Puzzle 3D Kula 72 elementy Hello Kitty
Niepowtarzalna, trójwymiarowa zabawa puzzlami - to puzzle 3D marki Ravensburger! Solidne plastikowe elementy pasują do siebie idealnie. Zbuduj kulę z 72 zakrzywionych elementów, bez użycia kleju!
Puzzle Ravensburger charakteryzują się wysoką jakością. Przez ponad 100 lat cieszą dzieci i dorosłych na całym świecie. Idealne kształty i obrazy dla każdego wieku. Puzzle Ravensburger uczą dzieci cennych umiejętności, wykorzystując funkcję nauki poprzez zabawę.
| Weight | 245 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 x 190 x 190 cm |
Technical Specifications
| Brand | Ravensburger Polska |
|---|---|
| Liczba elementów | 72 |
| Nr katalogowy | 11630 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | 3D i 4D |
| Wymiary obrazka | Średnica: 12,9 cm |
| Marka | Hello Kitty |
| Wymagania wiekowe | 6 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Oznaczenia |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |