puzzle
Puzzle 3D Colosseum
- Liczba elementów: 131
- Nr katalogowy:
306-20976
- Płeć: Dziewczynki
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 2 in stock
48.00 zł / szt
59.04 zł gross
Puzzle 3D Colosseum
| Weight | 715 kg |
|---|---|
| Dimensions | 65 x 220 x 300 cm |
Technical Specifications
| Brand | Cubic Fun |
|---|---|
| Liczba elementów | 131 |
| Nr katalogowy | 306-20976 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | 3D i 4D |
| Wymiary obrazka | 34.3 x 25.7 x 9 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Oznaczenia |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |