puzzle
Puzzle 3D City Line Bawaria
- Liczba elementów: 178
- Nr katalogowy:
306-20267
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
43,00 zł / szt
52,89 zł brutto
Puzzle 3D City Line Bawaria
Puzzle 3D City Line Bawaria to pasjonująca zabawa dla dzieci i dla dorosłych. Cityline to wyjątkowa linia producenta Cubic Fun, która ukazuje panoramę danego miasta wraz z najbardziej charakterystycznymi dla niego zabytkami. W opakowaniu znajduje się 178 puzzli, wykonanych ze specjalnego materiału przypominającego piankę. Puzzle są ponumerowane, ponacinane i umieszczone na arkuszach. Wystarczy bez użycia siły wycisnąć element z arkusza i zmontować go zgodnie z dołączoną instrukcją, bez użycia kleju ani specjalnych narzędzi.
| Waga | 560 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 295 x 220 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Cubic Fun |
|---|---|
| Liczba elementów | 178 |
| Nr katalogowy | 306-20267 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | 3D i 4D |
| Wymiary obrazka | 48 x 24.4 x 27 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 29.8 x 6 x 21.8 cm |
| Wymagania wiekowe | 8 |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |