puzzle
Puzzle 3D Bazylika Św.Piotra 56 elementów
- Liczba elementów: 56
- Nr katalogowy:
306-20244/20718
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
26,70 zł / szt
32,84 zł brutto
Opakowanie zawiera puzzle 3D, które umożliwiają złożenie modelu Bazylika św.Piotra.
Pasjonująca zabawa dla dzieci oraz kolekcjonerów najsłynniejszych budowli świata.
Do ich złożenia nie potrzeba żadnych narzędzi.
Puzzle są ponumerowane i znajdują się w specjalnych arkuszach.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Cubic Fun |
|---|---|
| Liczba elementów | 56 |
| Nr katalogowy | 306-20244/20718 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | 3D i 4D |
| Wymiary obrazka | 36.2 x 17.8 x 11 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 21.8 x 2.2 x 29.8 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Oznaczenia |
| Waga | 309 kg |
|---|---|
| Wymiary | 50 x 170 x 245 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |