stacje dokujące/replikatory portów
Stacja dokująca USB 3.0/USB-C Dual HDMI Docking Station
- Dokowanie: Thunderbolt 3
- Porty we/wy: 2 x USB 3.0 Type A
- Wymiary:
181 x 71 x 31 mm
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
330,98 zł / szt
407,11 zł brutto
| Waga | 70 kg |
|---|---|
| Wymiary | 80 x 240 x 160 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | i-tec |
|---|---|
| Dokowanie | Thunderbolt 3 |
| Porty we/wy | 2 x USB 3.0 Type A |
| Wymiary | 181 x 71 x 31 mm |
| Waga | 205 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |