stacje dokujące/replikatory portów
Stacja dokująca USB-C 2x HDMI Dock PD + Ładowarka 100W
- Dokowanie: Tak
- Porty we/wy: 2 x USB 3.1 Type A
- Wymiary:
113 × 113 × 40 mm
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 6 w magazynie
421,66 zł / szt
518,64 zł brutto
- Kompatybilna z laptopami i tabletami z portami USB-C, USB4 i Thunderbolt. (Urządzenie źródłowe musi obsługiwać tryb DisplayPort Alt. Mode)
- 2× HDMI z obsługą do dwóch monitorów 4K/60 Hz (macOS obsługuje tylko jeden rozszerzony ekran).
- 6× portów USB (4× USB-A, 2× USB-C) umożliwia łatwe podłączenie wielu urządzeń i akcesoriów USB.
- Obsługuje Power Delivery do 100 W dla kompatybilnych laptopów i tabletów z USB-C, USB4 i Thunderbolt. Urządzenie źródłowe musi obsługiwać Power Delivery przez USB-C.
- GLAN Ethernet obsługuje prędkości sieci 10/100/1000 Mb/s, zapewniając stabilne i szybkie połączenie z internetem.
- Złącze audio 3,5 mm typu combo (wejście/wyjście) umożliwia łatwe podłączenie słuchawek lub głośników.
- Dostępny uchwyt VESA pomaga utrzymać porządek na biurku i zredukować liczbę kabli; dodatkowo gniazdo K-lock zwiększa bezpieczeństwo.
- Przełącznik zasilania On/Off pozwala zmniejszyć zużycie energii, gdy stacja dokująca nie jest używana.
- Uwaga: Ładowarka USB-C 100 W jest dołączona.
| Waga | 828 kg |
|---|---|
| Wymiary | 344 x 55 x 155 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | i-tec |
|---|---|
| Dokowanie | Tak |
| Porty we/wy | 2 x USB 3.1 Type A |
| Wymiary | 113 × 113 × 40 mm |
| Waga | 242 |
| Akcesoria w zestawie | Ładowarka USB-C 100W |
| Wymagania sprzętowe | Urządzenie z wolnym portem USB-C, USB4 lub Thunderbolt 3, 4 lub 5 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |