puzzle
Puzzle 300 elementów XXL Minecraft
- Liczba elementów: 300
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
13334
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
29,91 zł / szt
36,79 zł brutto
Puzzle 300 elementów XXL Minecraft
Puzzle Ravensburger charakteryzują się wysoką jakością. Przez ponad 100 lat cieszą dzieci i dorosłych na całym świecie. Idealne kształty, a także szeroka oferta motywów sprawiają, że znajdzie tu coś dla siebie pasjonat układanek w każdym wieku. Puzzle Ravensburger uczą dzieci cennych umiejętności jak logiczne myślenie, cierpliwość oraz spostrzegawczość, wykorzystując funkcję nauki poprzez zabawę.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Ravensburger Polska |
|---|---|
| Liczba elementów | 300 |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 13334 |
| Wymiary obrazka | 49 x 36 cm |
| Rodzaj | Dla dzieci |
| Marka | Minecraft |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 34 x 23 x 4 cm |
| Wymagania wiekowe | 9 |
| Oznaczenia |
| Waga | 500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 35 x 335 x 230 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |