zegary
Budzik Classic Czarny
- Budzik: Tak
- Funkcja drzemki: Nie
- Mechanizm: Elektroniczny
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
19,97 zł / szt
24,56 zł brutto
- Fluorescencyjny wskaźnik godzin i minut ułatwia odczyt zegara w ciemności
- Cichy mechanizm zegarowy z pełzającym sekundnikiem
- Klasyczny budzik z analogowym wskazaniem czasu
- Wskazanie godzin/minut/sekund
- Biały czytelny cyferblat
- Alarm
| Waga | 135 kg |
|---|---|
| Wymiary | 45 x 115 x 135 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Hama |
|---|---|
| Budzik | Tak |
| Funkcja drzemki | Nie |
| Mechanizm | Elektroniczny |
| Wymiary | 11,6 x 13,5 x 4,5 cm |
| Waga | 141 |
| Typ | Analogowy |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Oznaczenia | |
| Konstrukcja | Biurkowy |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |