video
Adapter kablowy HDMI do VGA
- Rodzaj: Kabel
- Standard: HDMI Standard
- Zastosowanie: Wideo
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 25 w magazynie
30,60 zł / szt
37,64 zł brutto
Adapter kablowy HDMI do VGA
Rozszerz swój pulpit o zewnętrzny monitor VGA przez port HDMI. Ten adapter kablowy obsługuje rozdzielczość do 1920×1080 pikseli i jest odpowiedni do użytku ze wszystkimi urządzeniami wyposażonymi w port HDMI.
Korzystanie z niego jest bardzo proste: wystarczy podłączyć adapter kablowy do portu HDMI komputera oraz podłączyć do wyświetlacza za pomocą złącza VGA i od razu rozpocznij korzystanie z niego. Sterownik jest automatycznie instalowany z systemu.
Specyfikacja techniczna
| Producent | i-tec |
|---|---|
| Rodzaj | Kabel |
| Standard | HDMI Standard |
| Zastosowanie | Wideo |
| Złącza #2 | HDMI Typ A Męska |
| Złącza #1 | D-sub 15pin Żeńska |
| Wymiary | 191 x 110 x 35 mm |
| Waga | 94 |
| Pozostałe parametry |
|
| Długość przewodu | 15 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 60 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5 x 120 x 220 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |