punkty dostępowe
Punkt dostępowy EAP783 BE19000
- Wymagania środowiskowe:
- Temperatura pracy: 0°C-40°C;
- Temperatura przechowywania: -40°C-70°C;
- Wilgotność robocza: 10%-90%, bez kondensacji;
- Wilgotność przechowywania: 5-90%, bez kondensacji
- Bezpieczeństwo:
- PPSK
- Captive Portal Authentication
- WPA-Personal/Enterprise, WPA2-Personal/Enterprise,WPA3-Personal/Enterprise
- Zysk anteny: 5.5
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
2 041,74 zł / szt
2 511,34 zł brutto
- Czysty pasmo 6 GHz: Zapewnia czystsze i szersze zasoby pasma dla twojego Wi-Fi.
- 2× Port 10G: Odblokuj pełny potencjał Wi-Fi 7.
- Pasmo 320 MHz: Do 320 MHz szerokości pasma umożliwia znacznie więcej jednoczesnych transmisji przy maksymalnych prędkościach.
- Niska opóźnienie i interferencje: Operacja Multi-Link oraz Multi-RUs zapewniają wysoką wydajność twojej sieci.
| Waga | 2549 kg |
|---|---|
| Wymiary | 90 x 380 x 350 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | TP-LINK |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe |
|
| Bezpieczeństwo |
|
| Zysk anteny | 5.5 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Standardy | 802.11ax |
| Pasmo | 6 GHz |
| Porty we/wy | 2 x 10 Gbit/s |
| Wymiary | 280 x 280 x 46.5 mm |
| Pozostałe parametry |
|
| Certyfikaty | CE, FCC, RoHS, IC |
| Zasilanie | Zasilanie 802.3bt PoE++ lub 12V DC |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |