punkty dostępowe
Punkt dostępowy EAP783 BE19000
- Wymagania środowiskowe:
- Temperatura pracy: 0°C-40°C;
- Temperatura przechowywania: -40°C-70°C;
- Wilgotność robocza: 10%-90%, bez kondensacji;
- Wilgotność przechowywania: 5-90%, bez kondensacji
- Bezpieczeństwo:
- PPSK
- Captive Portal Authentication
- WPA-Personal/Enterprise, WPA2-Personal/Enterprise,WPA3-Personal/Enterprise
- Zysk anteny: 5.5
- Full specification
Status: Out of stock
2 041.74 zł / szt
2 511.34 zł gross
- Czysty pasmo 6 GHz: Zapewnia czystsze i szersze zasoby pasma dla twojego Wi-Fi.
- 2× Port 10G: Odblokuj pełny potencjał Wi-Fi 7.
- Pasmo 320 MHz: Do 320 MHz szerokości pasma umożliwia znacznie więcej jednoczesnych transmisji przy maksymalnych prędkościach.
- Niska opóźnienie i interferencje: Operacja Multi-Link oraz Multi-RUs zapewniają wysoką wydajność twojej sieci.
Technical Specifications
| Brand | TP-LINK |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe |
|
| Bezpieczeństwo |
|
| Zysk anteny | 5.5 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Standardy | 802.11ax |
| Pasmo | 6 GHz |
| Porty we/wy | 2 x 10 Gbit/s |
| Wymiary | 280 x 280 x 46.5 mm |
| Pozostałe parametry |
|
| Certyfikaty | CE, FCC, RoHS, IC |
| Zasilanie | Zasilanie 802.3bt PoE++ lub 12V DC |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Weight | 2549 kg |
|---|---|
| Dimensions | 90 x 380 x 350 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |