głośniki
Polo Compact 2.0 głośniki
- Złącza: 1 x USB 2.0
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Max. moc głośników (sumaryczna): 8
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
37,05 zł / szt
45,57 zł brutto
| Waga | 420 kg |
|---|---|
| Wymiary | 85 x 155 x 155 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Trust |
|---|---|
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 8 |
| Stacja dokująca | Nie |
| Rodzaj | Komputerowe |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 150 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 |
| Wymiary | 7.5x7.5x7.5 cm |
| Waga | 320 |
| System | 2.0 |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Kolor | srebrny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |