punkty dostępowe
Punkt dostępowy CPE NanoStation LocoM2
- Porty we/wy: 1 x 10/100 Mbit/s
- Pasmo: 2,4 GHz
- Zysk anteny: 8.5
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
145,42 zł / szt
178,87 zł brutto
Antena panelowa o eleganckiej obudowie. NanoStationM jest idealna do zastosowań Point-to-MultiPoint (PtMP) dla wymagających wysokowydajnych urządzeń CPE. NanoStationM posiada konstrukcję CPE, która rozszerzyła globalną branżę bezprzewodowych ISP.
NanoStationM nie wymaga żadnych narzędzi do montażu, aby ją zamonotować na słupie potrzebny jest tylko jeden klucz. NanoStationM można wdrożyć do mostkowania Point-to-Point (PtP), bezprzewodowej łączności z systemem monitoringu wideo lub jako airMAX CPE.
Specyfikacja techniczna
| Producent | UBIQUITI |
|---|---|
| Porty we/wy | 1 x 10/100 Mbit/s |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Zysk anteny | 8.5 |
| Standardy | 802.11n |
| Antena | Wewnętrzna |
| Wymiary | 161 x 31 x 80 mm |
| Waga | 180 |
| Pozostałe parametry |
|
| Informacje o gwarancji | Gwarancja 12 miesięcy liczona od daty sprzedaży |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Architektura sieci | FastEthernet |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Waga | 520 kg |
|---|---|
| Wymiary | 80 x 120 x 220 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |