rowerki i jeździki
Jeździk Cozy Coupe Policja
- Nr katalogowy:
170539-PE13
- Płeć: Dziewczynki
- Obszar: Ogrodowe
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 15 w magazynie
252,92 zł / szt
311,09 zł brutto
Jeździk Cozy Coupe Policja
Nasz mały policjant może łapać złodziei jeżdżąc policyjnym samochodem! Cozy Coupe posiada zabawną buźkę oraz elementy prawdziwego policyjnego pojazdu! Samochód może być wprawiany w ruch za pomocą nóg dziecka, bądź popychany jak wózek przez osobę dorosłą. Dzięki takiemu rozwiązaniu z auta mogą korzystać także mniejsze dzieci.
| Waga | 8500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 750 x 385 x 420 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Little Tikes |
|---|---|
| Nr katalogowy | 170539-PE13 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Obszar | Ogrodowe |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Samochodziki |
| Wymiary | 44 x 72 x 93 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 38 x 43 x 73 cm |
| Wymagania wiekowe | 18 |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |