punkty dostępowe
Punkt dostępowy Access Point U7-PRO-XGS
- Wymagania środowiskowe:
- Temperatura otoczenia podczas pracy: od -30 do 40°C
- Wilgotność otoczenia podczas pracy: od 5 do 95% bez kondensacji
- Zysk anteny: 6
- Antena: Wewnętrzna
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
1 032,18 zł / szt
1 269,58 zł brutto
8-strumieniowy punkt dostępowy WiFi 7
| Waga | 780 kg |
|---|---|
| Wymiary | 260 x 80 x 250 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | UBIQUITI |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe |
|
| Zysk anteny | 6 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Pasmo | 5 GHz |
| Liczba anten | 8 |
| Porty we/wy | 1 x 10 Gbit/s |
| Standardy | 802.11be |
| Wymiary | Średnica 215 x wysokość 32.5 mm |
| Waga | 800 |
| Pozostałe parametry |
|
| Certyfikaty |
|
| Zasilanie |
|
| Wymagania sprzętowe |
|
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |