akcesoria
Przyczepa
- Bezpieczeństwo:
OSTRZEŻENIE! Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Proszę usunąć wszystkie elementy opakowania przed podaniem zabawki dziecku. Zachowuje się prawo do zmiany kolorów i szczegółów technicznych. Zachowaj niniejszą informację.
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
02124
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 10 w magazynie
24,48 zł / szt
30,11 zł brutto
Dodatkowa przyczepa do traktora, spychu, koparki, którą można dołączyć do modeli: 5-02121, 5-02055, 5-02057, 5-02080, 5-02081,5-02062, 5-02163.
Wykonana z najwyższej jakości tworzywa sztucznego.
Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 lat.
| Waga | 600 kg |
|---|---|
| Wymiary | 240 x 470 x 180 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Lena |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | OSTRZEŻENIE! Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Proszę usunąć wszystkie elementy opakowania przed podaniem zabawki dziecku. Zachowuje się prawo do zmiany kolorów i szczegółów technicznych. Zachowaj niniejszą informację. |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 02124 |
| Rodzaj | Rolnicze |
| Wymiary | 43 x 26,5 x 19,5 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Zielony |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |