przetwornice
Przetwornica 24V/230V 3000W/6000W Czysty sinus
- Zabezpieczenia / filtry: Przeciwprzepięciowe
- Napięcie wejściowe (maks.): 24
- Napięcie wyjściowe (maks.): 230
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 13 w magazynie
736,12 zł / szt
905,43 zł brutto
Przetwornica samochodowa Green Cell to urządzenie, które zmienia napięcia akumulatora 24V DC na 230V, dzięki czemu możemy korzystać w trasie z każdego urządzenia domowego. Model ten przeznaczony jest do instalacji o napięciu . Urządzenie zapewnia czysty prąd sinusoidalny, który pozwala na użycie wszystkich typów urządzeń.
- Przenośne gniazdko - przetwornica samochodowa to urządzenie, które pozwala na korzystanie z urządzeń elektrycznych gdziekolwiek się znajdziesz, nawet z dala od domowego źródła energii
- Uniwersalność - przetwornica Green Cell posiada nie tylko gniazda sieciowe, do których można podpiąć urządzenia elektryczne, ale także port USB do ładowania mniejszych gadżetów takich jak smartfon czy tablet
- Pełne bezpieczeństwo - nie obawiaj się o przepięcia, z urządzeniem Green Cell Twój sprzęt jest zawsze bezpieczny. Przetwornica posiada szereg zabezpieczeń i certyfikatów, tak aby pracowała bez zakłóceń
- Czysta sinusoida - doskonale współpracuje z urządzeniami wymagającymi ciągłego zasilania prądem identycznym jak w gniazdku. Są to m.in. laptopy, lodówki, telewizory oraz te najbardziej wrażliwe czyli panele solarne, piece oraz pompy CO
Specyfikacja techniczna
| Producent | Green Cell |
|---|---|
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe |
| Napięcie wejściowe (maks.) | 24 |
| Napięcie wyjściowe (maks.) | 230 |
| Moc ciągła | 3000 |
| Moc chwilowa | 6000 |
| Wymiary | 41.0 x 20.9 x 9.3 cm |
| Waga | 6.2 |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 6500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 265 x 505 x 150 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |