zestawy
Walizka Fryzjera Braun
- Bezpieczeństwo:
- Należy zdjąć opakowanie przed oddaniem zabawki do rąk dziecka. Opakowanie nie służy do zabawy.
- Należy zachować opakowanie/ulotkę/etykietę, gdyż zawiera ważne informacje.
- Płeć: Dziewczynki
- Rodzaj: Do pielęgnacji
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 7 w magazynie
69,90 zł / szt
85,98 zł brutto
Walizka fryzjera Braun
Świetna imitacja prawdziwego zestawu fryzjera BRAUN.
Zawiera lusterko, suszarkę, szczotkę, grzebień, i wiele innych akcesorii a to wszystko zamknięte w ślicznej walizce.
Zestawy firmy Klein to dorosłe życie w małych rączkach naszych dzieci.
Dzięki tak wspaniałym i realistycznym zestawom, dzieci podczas zabawy wczuwają się w rolę dorosłych, są lekarzami, ogrodnikami, mechanikami, gospodyniami domowymi, strażakami czy policjantami, wykonują wiele czynności zupełnie jak w dorosłym życiu.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Klein |
|---|---|
| Bezpieczeństwo |
|
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | Do pielęgnacji |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 25 x 27,5 x 10 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Różowy |
| Waga | 1420 kg |
|---|---|
| Wymiary | 100 x 275 x 250 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |