Punkt dostępowy WBE630S-EU0101F
- Wymagania środowiskowe:
Praca
- Temperatura: 0°C do 50°C
- Wilgotność: 10% do 95% (bez kondensacji)
Przechowywanie
- Temperatura: -40°C do 70°C
- Wilgotność: 10% do 90% (bez kondensacji)
- Bezpieczeństwo:
Szyfrowanie
- WEP
- WPA
- WPA2
- WPA3
Uwierzytelnianie
- IEEE 802.1X
- Uwierzytelnianie RADIUS
Zarządzanie dostępem
- Izolacja L2
- Filtrowanie MAC
- Wykr
- Zysk anteny: 3.17
- Pełna specyfikacja
Budowanie odpornej łączności edukacyjnej z WiFi 7 nowej generacji
Zaprojektowany do zastosowań edukacyjnych, WBE630S jest wyposażony w czterordzeniowy procesor Qualcomm i wytrzymały sprzęt, zapewniając błyskawiczne prędkości do 12,3 Gb/s i znacznie zwiększoną pojemność, aby zapewnić uczniom płynne korzystanie z Internetu.
Uwalnia pełny potencjał łączności WiFi 7 i niezawodności dzięki obsłudze MLO w Nebula, aby sprostać wymaganiom dzisiejszych aplikacji edukacyjnych. Nauka cyfrowa, wirtualne klasy i VR/AR mogą również wykorzystać jego niesamowite prędkości, zapewniając płynne doświadczenie edukacyjne pozbawione opóźnień.
Wszechstronność technologii inteligentnych anten
WBE630S zawiera unikalną technologię inteligentnych anten, ulepszenie z anten o podwójnej optymalizacji, automatycznie dostosowującą wzorce anten w celu uzyskania maksymalnej wydajności, skutecznie minimalizującą zakłócenia i zapewniającą optymalną łączność WiFi i zasięg w różnych scenariuszach i opcjach montażu.
Nebula, inteligentne zarządzanie chmurą
Nebula oferuje kompleksowe możliwości monitorowania i raportowania, w tym powiadomienia w czasie rzeczywistym o zdarzeniach krytycznych za pośrednictwem poczty e-mail lub aplikacji mobilnej.
Dzięki Nebula możesz cieszyć się usprawnionym doświadczeniem instalacji i zarządzania siecią bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów oprogramowania lub kontrolerów sprzętowych.
Ulepsz swoją sieć Wi-Fi dzięki Nebula
Nebula automatyzuje zarządzanie siecią bezprzewodową i jej optymalizację dzięki funkcjom takim jak WiFi Aid i Wireless Health, zapewniając najlepsze możliwe wrażenia użytkownika. Funkcje te zwiększają wydajność i niezawodność sieci, zapewniając wyjątkowe wrażenia z korzystania z sieci Wi-Fi.
| Waga | 1147 kg |
|---|---|
| Wymiary | 70 x 190 x 290 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Zyxel |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe | Praca
Przechowywanie
|
| Bezpieczeństwo | Szyfrowanie
Uwierzytelnianie
Zarządzanie dostępem
|
| Zysk anteny | 3.17 |
| Standardy | 802.11b |
| Liczba anten | 1 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Pasmo | 6 GHz |
| Porty we/wy | 2 x 10/100/1000/2500 RJ-45 port |
| Wymiary | 250 x 160 x 47 mm |
| Waga | 815 |
| Certyfikaty | Radio
EMC |
| Zasilanie | Moc:
Tryby PoE:
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja | Tryb działania
ZON Utility
|
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |