przetwornice
Przetwornica 12V/230V 3000W/6000W Mod sinus
- Zabezpieczenia / filtry: Przeciwprzepięciowe
- Napięcie wejściowe (maks.): 12
- Napięcie wyjściowe (maks.): 230
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 26 w magazynie
468,53 zł / szt
576,29 zł brutto
Przetwornica nazywana również inwerterem bądź falownikiem to urządzenie, którego zadaniem jest zmiana napięcia prądu stałego z akumulatora samochodowego lub gniazda zapalniczki na prąd zmienny ~230V. Dokładnie takie samo napięcie znajduje się w każdym domowym gniazdku (Typ E) na terenie całej Europy. Idealnie sprawdzi się w miejscach, w których nie ma bezpośredniego dostępu do gniazdka.
- Przenośne gniazdko - przetwornica samochodowa to urządzenie, które pozwala na korzystanie z urządzeń elektrycznych gdziekolwiek się znajdziesz, nawet z dala od źródła prądu
- Uniwersalność - przetwornica Green Cell posiada nie tylko gniazda sieciowe, do których można podpiąć urządzenia elektryczne, ale także port USB do ładowania mniejszych gadżetów takich jak smartfon czy tablet
- Pełne bezpieczeństwo - nie obawiaj się o przepięcia, z urządzeniem Green Cell Twój sprzęt jest zawsze bezpieczny. Przetwornica posiada szereg zabezpieczeń i certyfikatów, tak aby pracowała bez zakłóceń
- Modyfikowana sinusoida - wiąże się z prostszą konstrukcją przetwornicy, co zapewnia mniejszą awaryjność. Przetwornica z modyfikowana sinusoidą pozwala na stabilne działanie urządzeń takich jak zasilacze, komputery, lampy LED
| Waga | 6000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 155 x 510 x 265 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Green Cell |
|---|---|
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe |
| Napięcie wejściowe (maks.) | 12 |
| Napięcie wyjściowe (maks.) | 230 |
| Moc ciągła | 3000 |
| Moc chwilowa | 6000 |
| Wymiary | 37.0 x 20.9 x 9.3cm |
| Waga | 5.126 |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |