przełączniki
PRZEŁĄCZNIK KVM CS22UAT
- Maks. liczba urządzeń: 2
- Hot Swap: Tak
- Porty konsoli: 2x USB Type A Żeński
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
61,68 zł / szt
75,87 zł brutto
| Waga | 400 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 160 x 230 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | ATEN |
|---|---|
| Maks. liczba urządzeń | 2 |
| Hot Swap | Tak |
| Porty konsoli | 2x USB Type A Żeński |
| Złącza PC | 4x USB Type A Męski |
| Wymiary | 8.24 x 7.01 x 2.46 cm |
| Waga | 0.3 |
| Akcesoria w zestawie | 1x CS22U 2-Port USB Cable KVM Switch with Remote Port Selector |
| Oznaczenia | |
| Rozdzielczość | 2048 x 1536 (QXGA) |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |