zabawa w dom
Ekspres do kawy Natalia
- Bezpieczeństwo:
Zaleca się zachowanie opakowań, etykiet oraz ulotek, na których umieszczone są ważne informacje. Opakowanie nie służy do zabawy. Należy zdjąć opakowanie przed oddaniem zabawki do rąk dziecka.
- Produkt na baterie: Tak
- Nr katalogowy:
123580
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
49,95 zł / szt
61,44 zł brutto
Ekspres do kawy Natalia
- Światło
- Dotykowy panel
- Otwierany pojemnik na kapsułki
- Odgłosy przelewania kawy, pary wodnej i wody
| Waga | 726 kg |
|---|---|
| Wymiary | 140 x 265 x 240 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Artyk |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Zaleca się zachowanie opakowań, etykiet oraz ulotek, na których umieszczone są ważne informacje. Opakowanie nie służy do zabawy. Należy zdjąć opakowanie przed oddaniem zabawki do rąk dziecka. |
| Produkt na baterie | Tak |
| Nr katalogowy | 123580 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Tematyka | Drobne AGD |
| Marka | Natalia |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 26 x 24 x 14 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pozostałe informacje | Produkt może różnić się od ilustracji na opakowaniu. |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Szary |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |