przełączniki niezarządzalne
Przełącznik HS105 5 portów 2.5GB
- Wymagania środowiskowe:
- Temperatura pracy: 0~ 40°C
- Temperatura przechowywania: -40 ~ 70°C
- Wilgotność pracy: 0% ~ 100% bez kondensacji
- Wilgotność przechowywania: 10% ~ 95% bez kondensacji
- Rozmiar ramki Jumbo: 15
- Prędkość przekazywania: 18.6
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
109,92 zł / szt
135,20 zł brutto
Przełącznik niezarządzalny 5-portowy 2,5G
5-portowy przełącznik 2,5G w metalowej obudowie, idealny do rozbudowy sieci przewodowej 2,5 Gb/s dla serwerów NAS lub wymagających dużej przepustowości.
- 5 portów Ethernet 2,5GB
- IGMP Snooping, zapobieganie pętli
- Maks. 10,5 W, tryb bezczynny 4,7 W
- Biurkowy, do montażu na ścianie
- Metalowa obudowa
- 119 x 85 x 28 mm
Specyfikacja techniczna
| Producent | Cudy |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe |
|
| Rozmiar ramki Jumbo | 15 |
| Prędkość przekazywania | 18.6 |
| Funkcje L2 |
|
| Liczba portów 10/100/1000/2500 Mbps | 5 |
| Pobór mocy | 10.5 |
| Wymiary | 119 x 85 x 28 mm |
| Waga | 267 |
| Zasilanie |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Zastosowanie | Dom i małe biuro |
| Obsługiwane protokoły i standardy |
|
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 8192 |
| Przepustowość | 25 |
| Typ obudowy | Desktop |
| Wentylator | Nie |
| Klasa przełącznika | Niezarządzalny |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Obsługa ramek Jumbo | Tak |
| Warstwa przełączania | L2 |
| Zasilacz | Zewnętrzny |
| Możliwość łączenia w stos | Nie |
| Port konsoli | Nie |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Link |
| Waga | 490 kg |
|---|---|
| Wymiary | 70 x 180 x 130 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |