listwy zasilające
Przedłużacz narożny 4x2P+Z 1m biały
- Liczba gniazd typu E: 4
- Pozostałe porty we/wy: Brak
- Włącznik: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 4 w magazynie
87,34 zł / szt
107,43 zł brutto
Przedłużacz narożny 4 gniazdka z uziemieniem 1 m biały
Przedłużacz narożny Legrand 4 gniazdka z uziemieniem biały świetnie sprawdzi się w nietypowych miejscach. Dzięki trójkątnemu przekrojowi, model możesz zamocować pionowo w rogach ściany lub poziomo w kącie ściany i blatu. Montaż przeprowadzisz przy pomocy wkrętów lub taśmy obustronnej. Przedłużacz został także wyposażony w organizator przewodu schowany z tyłu.
- Wyłącznik gniazda
| Waga | 638 kg |
|---|---|
| Wymiary | 80 x 85 x 343 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Legrand |
|---|---|
| Liczba gniazd typu E | 4 |
| Pozostałe porty we/wy | Brak |
| Włącznik | Nie |
| Wtyczka | Hybryda (E/French/Schuko) |
| Wymiary | 8,6 x 7,6 x 34,0 cm |
| Waga | 0.6 |
| Pozostałe parametry |
|
| Długość przewodu | 1 |
| Montaż | Ściana |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |