przełączniki niezarządzalne
Przełącznik GS105D 5xGE
- Wymagania środowiskowe:
- Temperatura robocza: 0 -40 C
- Wilgotność robocza: 10%-90% (bez kondensacji)
- Temperatura przechowywania: -40 -70 C
- Wilgotność przechowywania: 5%-90% (bez kondensacji)
- Tryb przekazywania: Store-and-forward
- Liczba portów PoE+: Brak
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
25,37 zł / szt
31,21 zł brutto
GS105D 5-Port Gigabit Desktop Switch
- 5 portów RJ45 10/100/1000 Mb/s,Auto-Negotiation, Auto-MDI/MDIX
- Standard IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE802.3x, IEEE 802.3ab
- Obsługuje automatyczne zapamiętywanie i odnawianie adresów MAC
- Zielona technologia Cudy oszczędza energię do 85%
Specyfikacja techniczna
| Producent | Cudy |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe |
|
| Tryb przekazywania | Store-and-forward |
| Liczba portów PoE+ | Brak |
| Liczba portów SFP+ | Brak |
| Liczba portów QSFP+ | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000/2500 Mbps | Brak |
| Liczba portów SFP56 | Brak |
| Pobór mocy | 2.3 |
| Wymiary | 100 x 69 x 24 mm |
| Waga | 75 |
| Zasilanie | DC 5V /0.5A |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Zastosowanie | Dom i małe biuro |
| Obsługiwane protokoły i standardy |
|
| Przepustowość | 10 |
| Typ obudowy | Desktop |
| Wentylator | Nie |
| Klasa przełącznika | Niezarządzalny |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 5 |
| Liczba portów SFP | Brak |
| Liczba portów COMBO | Brak |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | Brak |
| Obsługa ramek Jumbo | Nie |
| Zasilacz | Zewnętrzny |
| Liczba portów 10Gb | Brak |
| Możliwość łączenia w stos | Nie |
| Port konsoli | Nie |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Link |
| Waga | 316 kg |
|---|---|
| Wymiary | 65 x 125 x 182 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |