USB
Karta WLAN 802.11ac 1200Mbps
- Pasmo: 2,4 GHz
- Bezpieczeństwo:
WPS, 64/128bit WEP, WPA/WPA2, WPA-PSK, WPA2-PSK(TKIP/AES)
- Obsługiwane systemy operacyjne: Linux
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
82,83 zł / szt
101,88 zł brutto
Specyfikacja techniczna
| Producent | LogiLink |
|---|---|
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Bezpieczeństwo | WPS, 64/128bit WEP, WPA/WPA2, WPA-PSK, WPA2-PSK(TKIP/AES) |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Zysk anteny | 10 |
| Standardy | 802.11n |
| Antena | Wewnętrzna |
| Pozostałe parametry |
|
| Chipset | Realtek 8812BU |
| Interfejs | USB |
| Typ | WiFi |
| Oznaczenia |
| Waga | 30 kg |
|---|---|
| Wymiary | 120 x 75 x 15 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |