niszczarki
Niszczarka XD1000S
- Rozmiar cięcia w mm: 6
- Maks. liczba jednorazowo niszczonych kartek (A4/80g): 12
- Wymiary:
307 x 198 x 381 mm
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 2 w magazynie
287,36 zł / szt
353,45 zł brutto
Lekka, kompaktowa niszczarka osobista, przeznaczona do użytku domowego lub małego biura. Ergonomiczna budowa sprawia, że z łatwością można ją przenieść do innego pomieszczenia lub schować kiedy nie są używane.
| Waga | 3500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 320 x 210 x 340 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Wallner |
|---|---|
| Rozmiar cięcia w mm | 6 |
| Maks. liczba jednorazowo niszczonych kartek (A4/80g) | 12 |
| Wymiary | 307 x 198 x 381 mm |
| Waga | 3.1 |
| Szerokość szczeliny wejściowej | 220 |
| Pojemność kosza | 13 |
| Oznaczenia | |
| Rodzaj cięcia | paski |
| Poziom bezpieczeństwa DIN 66399 | T - 2 |
| Możliwość niszczenia | spinacze biurowe |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |