przełączniki zarządzalne
Przełącznik 8xSFP+ 1xGbE CRS309-1G-8S+IN
- Liczba portów PoE+: Brak
- Liczba portów QSFP+: Brak
- Liczba portów 10/100/1000/2500 Mbps: Brak
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 1 w magazynie
735,79 zł / szt
905,02 zł brutto
CRS309-1G-8S+ to bardzo kompaktowy, ale wydajny przełącznik sieciowy. Posiada osiem gniazd SFP+, z których każdy obsługuje moduły do 10 Gb/s, co daje całkowitą przepustowość przełączania 162 Gb/s i całkowitą nieblokującą przepustowość 81 Gb/s.
Urządzenie posiada również dwurdzeniowy procesor 800 MHz, 512 MB pamięci RAM, port zarządzania Ethernet z wejściem zasilania PoE, port szeregowy RS232, terminal uziemiający i jest zdolne do podwójnego rozruchu (wybierz preferowany system operacyjny, RouterOS lub SwOS) .
| Waga | 1600 kg |
|---|---|
| Wymiary | 50 x 200 x 390 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Mikrotik |
|---|---|
| Liczba portów PoE+ | Brak |
| Liczba portów QSFP+ | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000/2500 Mbps | Brak |
| Liczba portów SFP+ | 8 |
| Pobór mocy | 23 |
| Wymiary | 272 x 191 x 44 mm |
| Pozostałe parametry |
|
| Zasilanie |
|
| Zastosowanie | Dom i małe biuro |
| Czas pracy pomiędzy awariami (MTBF) | 200000 |
| Typ obudowy | Rack |
| Klasa przełącznika | Zarządzalny |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 1 |
| Liczba portów SFP | Brak |
| Liczba portów COMBO | Brak |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | Brak |
| Liczba portów 10Gb | Brak |
| Port konsoli | Tak |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |