routery xDSL
Router Cloud Gateway Ultra UCG-Ultra
- Pamięć RAM: 3
- WiFi: Nie
- Porty we/wy: 4 x 10/100/1000 Mbit/s
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
346,45 zł / szt
426,13 zł brutto
Wydajny i kompaktowy router Cloud Gateway Ultra UCG-Ultra UniFi obsługująca wiele sieci WAN z pełnym zestawem zaawansowanych funkcji routingu i zabezpieczeń.
| Waga | 300 kg |
|---|---|
| Wymiary | 80 x 150 x 150 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | UBIQUITI |
|---|---|
| Pamięć RAM | 3 |
| WiFi | Nie |
| Porty we/wy | 4 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Funkcje | Firewall |
| Wymiary | 141.8 x 127.6 x 30 mm |
| Waga | 520 |
| Pozostałe parametry |
|
| Zasilanie |
|
| Procesor | Czterordzeniowy ARM Cortex-A53 o częstotliwości 1,5 GHz |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |